Objevte lahodná piva z pivovaru Kocour v České republice!

Pivovar Kocour

Historie Pivovaru Kocour

Historie pivovaru Kocour sahá až do roku 2007, kdy byl založen v malebné obci Varnsdorf na severu České republiky. Zakladatelé, manželé Růžičkovi, se rozhodli spojit svou lásku k tradici vaření piva s inovativními recepty a moderní technologií. Pivovar Kocour se rychle etabloval díky svým originálním chutím a nekompromisnímu přístupu k výrobě piva. Dnes je pivovar Kocour jedním z předních českých craftových pivovarů s mnoha oceněními za svou kvalitu a originalitu.

Sortiment Pivovaru Kocour

Sortiment Pivovaru Kocour je široký a rozmanitý, aby uspokojil chuťové preference všech milovníků piva. Mezi jejich nejoblíbenější patří například tradiční české pivo - světlé, polotmavé a tmavé. Kromě toho pivovar nabízí také speciální edice, jako jsou IPA, APA nebo stouty. Pro ty, kteří preferují osvěžující lehkost, je k dispozici i řada lehčích piv s nižším obsahem alkoholu. Pivovar Kocour se tak snaží oslovit co nejširší spektrum zákazníků a přinášet jim skvělé pivo pro každou příležitost.

Lokalita a Prohlídka Pivovaru Kocour

Pivovar Kocour se nachází v malebné obci Varnsdorf na severu České republiky, nedaleko hranic s Německem. Tato lokalita je známá svou bohatou pivovarskou tradicí a krásnou přírodou, což dodává pivovaru Kocour jedinečný ráz. Pro návštěvníky je možné si domluvit prohlídku pivovaru, během které se dozvíte o procesu vaření piva a historii tohoto rodinného pivovaru. Při prohlídce můžete obdivovat moderní zařízení pivovaru a ochutnat čerstvé pivo přímo z tanku. Navíc si můžete zakoupit suvenýry nebo lahodné pivo jako památku na svou návštěvu tohoto malebného pivovaru.

Degustace Pivovaru Kocour

Degustace pivovaru Kocour je nezapomenutelný zážitek pro milovníky piva. Pivovar nabízí různé degustační programy, kde můžete ochutnat jejich širokou škálu piv s různými chutěmi a stylu. Během degustace vám průvodci poskytnou informace o historii pivovaru, procesu vaření piva a použitých surovinách. Můžete se dozvědět o tradičních českých pivních stylech i o moderních trendy v pivovarnictví. Degustace je skvělou příležitostí prozkoumat bohaté aroma a chuť piva z pivovaru Kocour a objevit své oblíbené druhy.

Pivovar Kocour ve Společnosti a na Trhu

Pivovar Kocour se stal v České republice známým nejen díky svým kvalitním pivům, ale také díky své aktivní účasti ve společnosti a na trhu. Pivovar podporuje místní akce a festivaly, kde je možné ochutnat jejich piva a získat bližší informace o jejich výrobě. Dále se Pivovar Kocour pravidelně účastní různých soutěží, kde získává ocenění za svou excelentní kvalitu. Díky tomu si získal širokou popularitu jak mezi milovníky piva, tak i mezi odbornou veřejností. Pivovar Kocour je stabilním hráčem na trhu s řemeslným pivem v České republice a jeho produkty jsou vyhledávané jak doma, tak i v zahraničí.

Recepty s Pivem od Pivovaru Kocour

Recepty s pivem od Pivovaru Kocour jsou skvělým způsobem, jak využít lahodné pivo i při vaření. Jedním z oblíbených receptů je "Kuřecí křidélka v pivě". Křidélka se nejprve osolí a opepří, poté se restují na pánvi a zalijí pivem od Pivovaru Kocour. Po krátkém povaření se přidá česnek, med a hořčice. Pokrm se podává s hranolkami nebo bramborovým salátem. Dalším zajímavým receptem je "Pivoňský guláš", kde se maso dusí v tmavém pivu spolu s kořením a zeleninou. Tento chutný guláš se tradičně podává s houskovým knedlíkem nebo bramborovou kaší. Pivovar Kocour tak nabízí inspiraci pro kuchaře i milovníky dobrého jídla.

Publikováno: 26. 05. 2024

Kategorie: potraviny

Autor: Kamila Kadeřábková

Tagy: pivovar kocour | pivovar v české republice