Tesco Letňany: Nejširší výběr potravin pod jednou střechou

Tesco Letňany

Široký výběr potravin

Tesco Letňany, jakožto jeden z největších hypermarketů obchodního řetězce Tesco v České republice, se pyšní skutečně širokým výběrem potravin. Zákazníci zde naleznou vše od čerstvého ovoce a zeleniny, přes maso a uzeniny, až po trvanlivé potraviny a drogerii.

Pro milovníky čerstvých surovin je připraveno bohaté oddělení ovoce a zeleniny, kde nechybí sezónní produkty z lokálních zdrojů. Masožravci ocení širokou nabídku masa a uzenin, ať už preferují hovězí, vepřové, kuřecí, ryby nebo mořské plody.

Tesco Letňany myslí i na zákazníky s bezlepkovou dietou a dalšími potravinovými intolerancemi. V regálech naleznou široký výběr bezlepkových potravin, produktů bez laktózy a dalších specialit.

Rodiny s dětmi ocení široký výběr dětské výživy, přesnídávek, kaší a dalších produktů pro nejmenší. Pro milovníky sladkého je připraveno bohaté oddělení cukrovinek, čokolád a dezertů.

Kromě klasického sortimentu nabízí Tesco Letňany i široký výběr exotických potravin, specialit z celého světa a produktů privátních značek Tesco. Díky tomu si zde nakoupí opravdu každý, ať už hledá suroviny na rychlou večeři, nebo se chystá na velký rodinný oběd.

Čerstvé ovoce a zelenina

V Tescu Letňany najdete široký výběr čerstvého ovoce a zeleniny, a to jak od lokálních, tak i zahraničních dodavatelů. Obchodní řetězec Tesco si zakládá na kvalitě a čerstvosti svých produktů, a proto dbá na pečlivý výběr dodavatelů a kontrolu kvality. V sortimentu najdete sezónní ovoce a zeleninu, ale i exotické druhy, které jsou dostupné po celý rok. Pro zachování maximální čerstvosti a chuti jsou produkty pravidelně doplňovány a skladovány v optimálních podmínkách.

Kromě klasického balení si můžete vybrat i z nabídky čerstvě balených produktů, které jsou připraveny k okamžité konzumaci. Tesco Letňany nabízí také široký výběr bio ovoce a zeleniny, které pochází z ekologického zemědělství. Pro zákazníky, kteří preferují rychlý nákup, je k dispozici samoobslužný úsek s váhami a sáčky.

Pečivo z pekárny Tesco

Tesco Letňany, jeden z největších hypermarketů obchodního řetězce Tesco v České republice, nabízí široký sortiment pečiva. Zákazníci si zde mohou vybrat z čerstvě upečeného chleba, rohlíků, housek, baget, sladkého pečiva a dalších dobrot. Pekařský sortiment v Tesco Letňany je rozdělen na několik sekcí. Najdete zde pultový prodej s obsluhou, kde si můžete vybrat z čerstvě upečeného pečiva a nechat si ho zabalit. Dále je zde samoobslužná sekce s baleným pečivem, která nabízí široký výběr různých druhů chleba, rohlíků a housek. Pro milovníky sladkého je připravena sekce s cukrářskými výrobky, kde si můžete vybrat z dortů, zákusků, koláčů a dalšího sladkého pečiva. Pečivo v Tesco Letňany pochází z pekařských provozů obchodního řetězce Tesco i od lokálních dodavatelů. Díky tomu si zákazníci mohou být jisti čerstvostí a kvalitou pečiva. Tesco Letňany se snaží vycházet vstříc požadavkům svých zákazníků a nabízí pečivo pro různé dietní požadavky. V sortimentu najdete například bezlepkové pečivo, celozrnné pečivo a pečivo se sníženým obsahem cukru.

Maso, uzeniny a sýry

V Tescu Letňany, jednom z největších hypermarketů obchodního řetězce Tesco v České republice, najdete široký výběr masa, uzenin a sýrů. Ať už sháníte suroviny na rychlou večeři, víkendovou grilovačku nebo slavnostní tabuli, v Tescu Letňany si určitě vyberete.

V masné sekci na vás čekají čerstvé kusy vepřového, hovězího i drůbežího masa od českých i zahraničních dodavatelů. Pro milovníky ryb je připraven bohatý výběr čerstvých i mražených ryb a mořských plodů. Pokud preferujete jednodušší vaření, sáhněte po již naporcovaném mase, marinovaných specialitách nebo hotových masových směsích.

V oddělení uzenin najdete nepřeberné množství šunek, salámů, klobás a dalších lahůdek. Vybrat si můžete z tradičních českých výrobků i ze specialit z celého světa. Pro milovníky sýrů je připraveno bohatě zásobené sýrové oddělení. Najdete zde jak klasické české sýry, tak i exkluzivní druhy sýrů z Francie, Itálie, Španělska a dalších zemí.

Obchodní řetězec Tesco dbá na kvalitu a čerstvost nabízených produktů. Většina masa a uzenin pochází z českých chovů a výrobních závodů. Tesco Letňany pravidelně pořádá akční nabídky a slevy na maso, uzeniny i sýry, takže si na svém nákupu můžete i výrazně ušetřit.

Mléčné výrobky a vejce

V Tescu Letňany najdete širokou škálu mléčných výrobků a vajec od předních českých i zahraničních dodavatelů. Obchodní řetězec Tesco si zakládá na čerstvosti a kvalitě, a proto si zde můžete být jisti, že najdete produkty té nejvyšší kvality za příznivé ceny.

Ať už hledáte čerstvé mléko, jogurty, sýry, máslo nebo vejce, v Tescu Letňany si určitě vyberete. Pro milovníky sýrů je připraven bohatý výběr sýrů tvrdých, polotvrdých, měkkých i tavených. Nechybí ani oblíbené sýry s modrou plísní, kozí sýry a speciality z celého světa.

Pro ty, kteří dbají na zdravý životní styl, nabízí Tesco Letňany širokou škálu nízkotučných a bezlaktózových mléčných výrobků. V regálech najdete také rostlinné alternativy mléka, jako je sójové, mandlové nebo ovesné mléko.

V oddělení vajec si můžete vybrat z vajec různých velikostí a od slepic z klecového, halového i volného chovu. Tesco dbá na welfare zvířat a podporuje zodpovědný chov.

Pro snadný a rychlý nákup jsou mléčné výrobky a vejce v Tescu Letňany přehledně uspořádány v chladicích boxech. Díky pravidelným akcím a slevám si zde můžete dopřát kvalitní mléčné výrobky a vejce za výhodné ceny.

Trvanlivé potraviny

Tesco Letňany, jeden z největších hypermarketů obchodního řetězce Tesco v České republice, nabízí široký sortiment trvanlivých potravin. Zákazníci zde naleznou vše od základních potravin, jako jsou těstoviny, rýže, mouka a luštěniny, až po delikatesy a speciality z celého světa.

V oddělení trvanlivých potravin v Tescu Letňany nechybí ani široká nabídka konzerv, paštik, olejů, octa, koření a dalších nezbytných surovin pro přípravu každodenních jídel. Pro milovníky sladkého je zde připravena široká škála cukrovinek, čokolád, sušenek a slaných pochutin.

Tesco Letňany dbá na pestrost a kvalitu sortimentu, a proto zde zákazníci naleznou i širokou nabídku biopotravin, bezlepkových produktů a potravin pro osoby se speciálními dietními potřebami. Samozřejmostí je i široká nabídka nápojů, od balených vod přes džusy a limonády až po alkoholické nápoje.

Obchodní řetězec Tesco si zakládá na tom, aby svým zákazníkům nabízel kvalitní produkty za dostupné ceny. Pravidelně také pořádá akční nabídky a slevy na vybrané druhy trvanlivých potravin. Díky tomu si v Tescu Letňany mohou zákazníci nakoupit vše potřebné pro svou domácnost za výhodné ceny.

Nápoje pro každý den

V Tescu Letňany najdete širokou škálu nápojů pro každý den. Ať už hledáte něco osvěžujícího do horkého dne, teplý nápoj na zahřátí nebo něco speciálního na víkend, v regálech obchodního řetězce Tesco na vás čeká nepřeberné množství možností.

Pro milovníky klasiky je tu široký výběr nealkoholických nápojů jako jsou Coca-Cola, Sprite, Fanta, Kofola, minerální vody Mattoni, Aquila a mnoho dalších. Pro ty, kteří preferují zdravější varianty, Tesco Letňany nabízí širokou škálu ovocných šťáv, džusů, smoothies a ledových čajů. V oddělení chlazených nápojů najdete také velký výběr ochucených minerálních vod, energetických nápojů a sportovních nápojů.

Pro milovníky kávy a čaje má Tesco Letňany připravenou širokou nabídku různých druhů a značek. Vybrat si můžete z klasické zrnkové kávy, mleté kávy, kapslí do kávovarů Nespresso a Dolce Gusto, nebo si můžete dopřát lahodnou kávu z automatu. Pro přípravu čaje je k dispozici široký výběr černých, zelených, ovocných a bylinkových čajů.

Ve večerních hodinách přijde vhod nabídka alkoholických nápojů. Tesco Letňany nabízí široký výběr piv od českých i zahraničních pivovarů, vína z celého světa, destiláty a likéry. Pro milovníky míchaných nápojů je k dispozici široká škála toniků, džusů a sirupů.

Ať už hledáte cokoli, v Tescu Letňany si určitě vyberete z bohaté nabídky nápojů pro každý den. Obchodní řetězec Tesco dbá na to, aby svým zákazníkům nabízel široký výběr kvalitních nápojů za příznivé ceny.

Akční nabídky a slevy

Tesco Letňany, jeden z největších hypermarketů obchodního řetězce Tesco v České republice, je známý svými pravidelnými akčními nabídkami a slevami. Zákazníci se můžou těšit na širokou škálu zlevněného zboží, ať už se jedná o potraviny, drogerii, elektroniku nebo oblečení. Tesco Letňany vydává nový leták každý týden, kde prezentuje aktuální akční nabídky. Leták je k dispozici online na webových stránkách Tesco, ale také v tištěné podobě přímo v obchodě. Pro ještě větší úspory můžou zákazníci využít věrnostní program Clubcard, který nabízí další slevy a sbírání bodů, jež lze následně proměnit za peněžní poukázky nebo slevy na vybrané zboží. Sledování akčních nabídek a slev v Tescu Letňany se tak vyplatí všem, kteří chtějí ušetřit.

Tesco Letňany - Váš supermarket

Tesco Letňany je vaší destinací pro pohodlný a dostupný nákup v této pražské čtvrti. Jako součást jednoho z největších obchodních řetězců v České republice, Tesco se pyšní širokou nabídkou produktů za skvělé ceny. Ať už hledáte čerstvé potraviny, drogerii, elektroniku nebo oblečení, v Tesco Letňany najdete vše pod jednou střechou. Pro rodiny s dětmi je zde k dispozici dětský koutek, kde se ti nejmenší zabaví, zatímco vy v klidu nakoupíte. A pokud dostanete hlad, můžete se občerstvit v Tesco restauraci, která nabízí široký výběr teplých i studených jídel. Tesco Letňany se snaží vyjít vstříc i zákazníkům, kteří preferují online nakupování. Díky službě Tesco Online si můžete objednat vše potřebné z pohodlí domova a nechat si nákup doručit až ke dveřím, nebo si ho vyzvednout v obchodě. Tesco Letňany je zkrátka ideálním místem pro váš rodinný nákup.

Publikováno: 29. 06. 2024

Kategorie: potraviny

Autor: Kamila Kadeřábková

Tagy: tesco letňany | obchodní řetězec